Orgonity

Sila príťažlivosti

Energetický orgonit má pozitívne účinky.

Orgonit je netypický transformátor resp. zariadenie pracujúce s orgnovou energiou. Nepretržite do seba „naťahuje“ z okolia negatívnu energiu „DOR“ a mení ju (transformuje) na energiu pozitívnu „POR“. Svojím zložením a štruktúrou mení orgonit negatívnu energiu na pozitívnu orgonovú energiu, pomáha pri detoxikácii organizmu. Neutralizuje a transformuje na pozitívnu energiu aj elektromagnetických žiarení ako napr. (elektrosmog) z nášho prostredia z elektrických rozvodov a zariadení, ktoré nás obklopujú televízia, mobily, mikrovlnky a iné.

Ničí a transformuje na pozitívnu energiu aj geopatogénne zóny. Je dobrým priateľom pri detoxikácii organizmu, nespavosti (spánok je viac kvalitnejší). Podporuje a zlepšuje vyrovnanosť, dobrú náladu, rovnako tiež zlepšuje psychické schopnosti.


Dokonca je vedecky dokázané že znižuje spotrebu pohonných hmôt v aute a rovnako znižuje spotrebuje elektriny v domácnosti.

Ide skôr o drahokam

Čo všetko náš orgonit obsahuje ?

Orgonit resp. energetický orgonit obsahuje rôzonorodosť minerálov a kovov (spomeniem len zopár z nich: rubín, šungit, sodalit, topás, turmalín, unakit, kovové piliny, bronz, meď, striebro, titán, oceľ).

Dokonalý orgonit je naskladaný podľa Vašich potrieb, preto by ste ma mali pred kúpou kontaktovať.

Komunikujem s anjelmi, svätou Máriou i samotným stvoriteľom.

Spoločne nájdeme tú správnu cestu.

V prípade, že cítite potrebu pomoci vyriešiť niekedy takmer neriešiteľné, som tu pre Vás.